PŚ w Hamar: Bachleda-Curuś w czołówce

Katarzyna Bachleda-Curuś (LKS Poroniec) zajęła szóste miejsce na dystansie 1500 m w zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w norweskim Hamar. To jej najlepsze osiągnięcie w tym sezonie.

Piłkarskie MŚ: Futre o szansach Portugalii

Portugalczyk Paulo Futre, były piłkarz Atletico Madryt i zdobywca Pucharu Europy z FC Porto (1987), ocenił szanse swych rodaków w mistrzostwach świata w RPA. Uważa, że jeśli Christiano Ronaldo będzie w dobrej formie, drużyna może walczyć o medal.

Mened瞠r Schumachera zdradzi tajemnic

Pisa豉 ju o tym brazylijska prasa, ale teraz sprawa nabiera coraz wyra幡iejszych barw. Willy Webber, s造nny menad瞠r Michaela Schumachera, zdradzi, 瞠 kierowc Williamsa od przysz貫go sezonu b璠zie Rubens Barrichello. Niemiec zna si z "Rubinho" jeszcze z czas闚 Ferrari.

Premier League: Aston Villa pokonała Wigan

Aston Villa pokonała Wigan 2:1 w rozegranym we wtorek meczu Premier League.

Wuwuzele zatrz瘰造 Holandi

Holendrzy zapragn瘭i mie ha豉s wuwuzeli w swoim kraju i w tym celu zorganizowali bicie rekordu plastikow tr帳k. Zako鎍zy si sukcesem. Rekord ustanowiono przed meczem Holandia - Kamerun. Ha豉s musia dotrze do RPA, bo pi趾arze Pomara鎍zowych uskrzydleni wuwuzelami wygrali 2:1.

Kubica: i tak jestem zadowolony

Mieliśmy szansę dojechać do mety na drugim miejscu, czyli na takim, na którym się zakwalifikowaliśmy. Tak się nie stało, lecz i tak jestem zadowolony z wyniku - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Robert Kubica, który zajął trzecie miejsce w Grand Prix Monako.

MŚ: piłki na wysokości i nad morzem

Bramkarze, uczestnicy piłkarskich mistrzostw świata powinni brać pod uwagę warunki geograficzne RPA, w tym wysokość nad poziomem morza, zanim staną w bramce na stadionach turnieju finałowego. Najnowsze studium sporządzone przez dostawcę piłek na turniej, firmę Adidas dowodzi, że wysokość będzie miała wpływ - do pięciu procent - na szybkość lotu piłki.

Piłkarze Jagiellonii grali z dziennikarzami w koszykówkę

Piłkarze Jagiellonii Białystok podjęli wyzwanie dziennikarzy i w piątek wieczorem sprawdzili swoje i ich umiejętności na koszykarskim parkiecie. Wystawiona przez Michała Probierza "jedenastka" radziła sobie nadzwyczaj dobrze, pokonując drużynę publicznego Radia Białystok i jego przyjaciół 39:26.

Pjunik Erywań po raz dziewiąty z rzędu mistrzem Armenii

Zespół Pjunik Erywań pokonał w środę Gandzasar Kapan 7:0 i po raz dziewiąty z rzędu, a dwunasty w historii został piłkarskim mistrzem Armenii. Zawodnicy stołecznego klubu cieszyli się z sukcesu na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek.

Zwolniony za "瘸dne szanse"

Koszykarz PGE Turowa Zgorzelec i reprezentant Polski - Robert Witka - zosta z dnia na dzie zwolniony ze swojego klubu. Wszystko przez s這wa, kt鏎e zdenerwowa造 zarz康 Turowa. Spytany, jakie atuty ma jego klub w walce z Popharm Starogard Gda雟ki, Witka odpar kr鏒ko: "瘸dne".

Łobodziński plutł bzdury przed sądem

Wisła Kraków kieruje się w stosunku do Wojciecha Łobodzińskiego zasadą domniemania niewinności. Dopóki piłkarzowi nie zostaną postawione zarzuty, będzie grał w drużynie mistrza Polski.

Znamy sk豉d Formu造 1. Saubera na li軼ie brak

Mi璠zynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) og這si豉 sk豉d Formu造 1 na przysz造 rok. Na li軼ie figuruje 12 zespo堯w, w tym a cztery nowe. Czy znajdzie si miejsce dla pozosta這軼i po BMW Sauber? Teamu Szwajcara na li軼ie na razie nie ma.

Skutki spontanicznego tańca alpejczyków

Norwescy alpejczycy nagrali spontaniczny taniec w hołdzie dla Michaela Jacksona. Film umieszczony w internecie wzbudził tak ogromne zainteresowanie, że będzie trailerem olimpijskim.

F1: nowy kierowca w hiszpańskim zespole

Hiszpańskie media poinformowały, że team Hiszpania Racing podpisał kontrakt z Christianem Klienem, który będzie pełnił w zespole rolę kierowcy rezerwowego.

W這ch na deskach! "Diablo" mistrzem 鈍iata

Krzysztof "Diablo" W這darczyk zdoby wakuj帷y tytu mistrza 鈍iata w kategorii junior ci篹kiej federacji WBC! Polak wygra przed czasem (w 48 sekundzie 8 rundy) z W這chem Giaccobe Fragomenim w 堯dzkiej Atlas Arenie.

Puchar Davisa: siedmiu ćwierćfinalistów wyłonionych

Francja zagra z Hiszpanią, Rosja z Argentyną, a Chorwacja z Serbią w ćwierćfinałach tenisowych rozgrywek o Puchar Davisa. W czwartej parze wystąpią Czesi, których czeka wyjazd do Chile lub Izraela.

Pogoń słabsza od ukraińskiego drugoligowca

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze pierwszoligowej Pogoni Szczecin przegrali mecz sparingowy z drugoligowym zespołem ukraińskim Łuck Wołyń 0:2 (0:0).

Nicea zamiast Kitzbuehel w kalendarzu ATP

Władze męskiego tenisa podjęły decyzję o zmianie w kalendarzu ATP World Tour na rok 2010. Podczas rady dyrektorów turniejów z tego cyklu w Londynie zapadła decyzja o tym, że miejsce Kitzbuehel, zaplanowanego w dniach 17-23 maja, zajmie w nowym sezonie impreza tej samej rangi - ATP 250 w Nicei.

Historyczne zwycięstwo Wisły, Korona walczyła do końca

W spotkaniu 12. kolejki Ekstraklasy piłkarskiej Korona Kielce przegrała u siebie z Wisłą Kraków 2:3 (0:2). Biała Gwiazda w Kielcach wygrała po raz pierwszy w historii.

PŚ w pięcioboju nowoczesnym: triumf Schoneborn, Boenisz 9.

Niemka Lena Schoneborn triumfowała w sobotę w finałowych zawodach Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym w Moskwie. Najlepsza z Polek Paulina Boenisz (CWKS Legia Warszawa) zajęła dziewiąte miejsce.

znalezionych: 22175, strona 1 z 1109